کتاب پژوهشی و مصور “موسیقی ۱۳۹۴” حاوی آمار، اطلاعات، مستندات وعکسهای ارزشمند؛ تالیف حمیدرضا عاطفی به بازار عرضه شد. به گزارش سایت خانه موسیقی، کتاب موسیقی ۱۳۹۴ با ویژگی های منحصربه فرد، با همکاری یک تیم پژوهشی تهیه شده و بخش های مختلفی را در حوزه های مختلف موسیقی سنتی، نواحی، کلاسیک و پاپ در برگرفته است.
از ویژگی های این سالنامه و کتاب موسیقی می توان به درج تصاویر صدها هنرمند و موسیقیدان یک قرن گذشته به انضمام تاریخ تولد و درگذشت دقیق آنها، ارائه اطلاعات آماری و همچنین گزارش تصویری اتفاقات مهم موسیقایی دو سال اخیر ، ارائه اطلاعات مربوط به شرکت ها، گروه ها، سایت ها،وبلاگ ها، موسسات و … که در زمینه موسیقی فعالیت می کنند اشاره کرد..
علاوه بر اطلاعات ذکر شده،اسامی مسئولان و هنرمندلن انجمن موسیقی شهرهای مختلف ونیز انتشار صدها عکس منحصر به فرد تاریخی از موسیقی دانها و برخی کنسرت های برجسته از دیگر ویژگی های این سالنامه است..
طرح و پژوهش کتاب موسیقی ۱۳۹۴ ازحمیدرضا عاطفی (عضو هیئت مدیره کانون پژوهشگران خانه موسیقی ایران) است که برای سومین دوره به طور مستقل و غیر وابسته تهیه شده و توزیع آن از اول اسفند آغاز شد.
علاقمندان می توانند این سالنامه را از مرکز پخش رها(۸۸۹۲۱۲۷۰) مراکزی همچون موسیقی عارف، آوای خانه(۶۶۵۷۶۲۲۳)، مرکز موسیقی بتهوون، شهر کتاب های مناطق مختلف تهران و فروشگاه های معتبر موسیقی تهیه نمایند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *